Formandsliste




Steffen Jensen                                                  1905 - 1911
Anders Svendsen                                              1911 - 1914
Aksel Steen                                    14/5-1922 - 31/10-1922
Poul Kjølby                                    31/10-1922 - 13/5-1923
Senius Sørensen                               13/5-1923 -14/5-1924
Marius Jensen                                  14/5-1924 - 10/5-1925
Michael Sørensen                            10/5-1925 - 11/11-1925
Søren Christensen                            11/11-1925 - 8/5-1927
Michael Sørensen                              8/5-1927 - 11/11-1927
Hilbert Andersen                             11/11-1927 - 13/5-1928
Marius Jensen                                     13/5-1928 13/5-1930
Poul Jensen                                    13/5-1930 - 17/11-1930
Verner Bertelsen                               17/11-1930 - 8/5-1931
Christian Jensen                                 8/5-1931 - 10/5-1933
Poul Jensen                                      10/5-1933 - 13/5-1935
Svend Madsen                                  13/5-1935 - 14/5-1936
Anders Svendsen                             14/5-1936 - 25/5-1938
Per Jepsen                                         25/5-1938 - 1/6-1940
Ejgil Kristensen                                   1/6-1940 - 13/5-1942
Harland Poulsen                                        13/5-1942 - 1943
Juhl Pedersen                                                   1943 - 1944
Ejgil Kristensen                                                  1944 - 1945
Per Jepsen                                                        1945 - 1946
Søren Jepsen                                             1946 - 2/4-1948


Ejgil Kristensen                                  2/4-1948 - 3/9-1948 
Per Jepsen                                               3/9-1948 - 1950
Thorvald Østergaard                                1950 - 2/4-1952
Niels Svendsen                               2/4-1952 - 17/12-1952
Knud Pallesen                                       17/12-1952 - 1953
Gunnar Krage                                                 1953 - 1954
Knud Larsen                                                   1954 - 1956
Henning Madsen                                             1956 - 1957
Bent Moltsen                                                   1957 - 1958
Svend Svendsen                                             1958 - 1959
Carl Johan Christensen                                    1959 - 1960
Jørgen Jensen                                                 1960 - 1965
Mogens Jensen                                                1965 - 1968
Anders Bech                                                    1968 - 1969
Valther Nielsen                                                 1969 - 1970
Poul Jørgensen                                                1970 - 1977
Knud Ingemann Nielsen                                    1977 - 1983
Kay Hougaard Pedersen                                   1983 - 1985
Frank Fauerskov                                               1985 - 1992
Anders Bech                                                     1992 - 1993
Frank Fauerskov                                               1993 - 1997
Carsten Mørk Andersen                                     1997 - 2005
Henrik Willadsen                                                2005 - 

Tornby Idrætsforening | Rævskærvej 12 | Tornby | 9850 Hirtshals |